Rezervasyon ve Bilgi
+90 232 242 62 72
Spa ve TeWellnessrmal
Spa & Wellness

Kendinizi Şımartın...

Bedeninizi ve ruhunuzu şımartın, zihninizi yenileyin.

5500 metrekarelik alanı ile Ege’nin en büyük Spa’larından biri olan Zigana Spa & Welness’da kendinizi ödüllendirin. Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Kapalı Havuz, Birbirinden farklı Masaj Çeşitleri, Vip Hamam, Fitness Center ile hizmetinizdedir. Dış katılım ücretlerini öğrenmek için bizi arayın.

Hamam

Rahatlamak İçin Kendinize Bir Dakika Verin...

Türk kültürünün en önemli yapı taşlarından birisi olan Türk hamamı, Zigana Resort Alaçatı’da eşsiz bir keyfe dönüşüyor. Zigana’da kese&köpük masajı gibi hamam ritüelleriyle tatilinize keyif katabilirsiniz. Mevcut iki farklı büyük hamamımız günlük kullanımın yanı sıra gelin hamamı gibi çeşitli aktiviteler için de kullanılabilir.

Spa ve Wellness
Spa ve TeWellnessrmal
Masaj

Bedeninizi, Ruhunuzu Şımartın Zihninizi Yenileyin...

Birbirinden farklı masaj seçenekleri ile zihninizi ve bedeninizi tazeleyecek, bütün yorgunluğunuzu bu kapıların ardında bırakacaksınız.

Sıcak Havuz

Kendinizi Hiç Böyle Hissetmediniz...

Sıcak havuzumuz Zigana Spa’da sizleri bekliyor.

Spa ve Wellness
Spa ve TeWellnessrmal
Sauna

Vücudunuzu Arındırın...

Gözeneklerinizi açarak cildinizin temizlenmesini sağlayacak sauna hizmeti ile daha sağlıklı ve tazelenmiş bir cilde kavuşun.

Fitness

Sağlıklı Kalın...

Tatilinizi yaparken bir yandan formunuzu korumaya devam etmek istiyorsanız modern ekipmanlarla donatılmış fitness center tam size göre.

Spa ve Wellness
Yukarı Çık
Online Rezervasyon