Kurumsal | resortziganahotel.com
Resort Zigana Hotel
Sizi güzellikler ile dolu bir hikayenin öznesi olmaya davet ediyoruz.

Felsefemiz
Zigana Alaçatı Resort, soft turizmin destekçisidir. Otelimizin yapılış tarzı, konuklarımıza sunduğumuz birinci sınıf otel standartlarından feragat etmeden yerel geleneklere bağlılığı ve doğal kaynakların nazikçe kullanımını yansıtmaktadır.

Resepsiyon ve Konsiyerj Hizmetleri
Konuklarımızın mutluluğu, bizim için en önemli konudur. Ana binada yer alan resepsiyon bölümü, otelimizin iletişim merkezidir. Burası günün her saatinde hizmetinizdedir ve sizin için düşünülen etkinlikler burada organize edilir. En standart dışı istekleri bile yerine getiren -çoğunlukla sadece birkaç saat içerisinde!- Konsiyerj hizmetimiz, haklı bir üne sahiptir.

Restaurant
Zigana Alaçatı Resort mutfağı, tüm duyularınız için bir ziyafeti ifade etmektedir. Bu ifade, aynı zamanda felsefemizin temelini oluşturmakta ve otelimizin her köşesinde kendini göstermektedir. Geleneksel ve klasik yemeklerimiz yanı sıra “Doğuyla Batı Buluşması” mutfağımızın da tadını çıkarın.

Etkinlikler, SPA, Havuz, Spor
Çok geniş bir yelpazede sunduğumuz gündüz aktiviteleri ve spor imkânları yanı sıra ünlü etkinlik programımızla da tatilinize neşe katmak bizim için bir tutku. Spa merkezimizde ise günün yorgunluğunu atmanız, güzelliğinize güzellik katmanız için özel masajlardan aromaterapi seanslarına kadar bir çok seçenek sizler için özel hazırlandı.

Havuzlar
1.980 m² alana sahip tatlı su havuzu, 1,40 metre derinlikte olup, doğal bir gölü andıracak şekilde tasarlanmıştır. Tesislerimizde küçük konuklarımız için derinliği sadece 35 cm olan sığ bir çocuk havuzu da bulunmaktadır. SPA merkezimizde bulunan kapalı havuzumuz ile yaz - kış sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Plaj
Tesisimizin Mavi Bayrak Plajı bulunmaktadır. 170 metrelik sahil şeridi; ince kum, sığ ve çakılsız oluşu ile plaj şemsiyeleri ve konforlu şezlonglar sizleri bekliyor!

Zigana Resort Hotel
Ege‘nin büyüleyici dokusu ve mavinin eşsiz güzelliği ile çevrili bir koyda yer alan Resort Zigana Alaçatı konforlu ve yüksek standartları ile sizleri çağırıyor. Zigana’nın modern mimarisi ve 12 ay boyunca kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen anlayışı ile Alaçatı’nın atmosferini başka bir yönüyle yaşamak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!

Bize Ulaşın

  • Alaçatı Mahallesi 18001. Sokak No: 6 Alaçatı - ÇEŞME - İZMİR
  • +90 232 488 43 00
  • +90 232 716 08 76
  • [email protected]
© 2022 Resort Zigana Alaçatı | Tüm Hakları Saklıdır.